Як простирадла: в мережі розкритикували нову форму «Манчестер Сіті» – фото
У мережі з’явилося фото третього комплекту форми «Манчестер Сіті» на сезон 2020/21. Візерунок, який нанесений на формі – східний орнамент, відомий як «пейслі».

Фото форми були опубліковані на сайті Footyheadlines. Вболівальників дуже здивував данний візерунок.

«Нагадує простирадла в азіатському будинку», «Як простирадла, зроблені в Індії», «Моя бабуся попросила повернути її фіранки», «Схоже на жіночу білизну», «Це, напевно, жарт», «Це коронавірусна версія форми», «Виглядає, як піжама, але мені подобається», «Це група бактерій з ядром, мітохондріями, рибосомами і ендоплазматичною сіткою», «Одна з тих форм, які люди хейтять, але через 10-20 років будуть намагатися придбати її», – коментують вболівальники в Twitter.


Комплект форми «Манчестер Сіті» на сезон 2020/21

Технічний спонсор «містян» Puma повідомив, що дизайнерів надихнула мода музичного напряму «брит-поп», представником якої є екссоліст Oasis британський співак Ліам Галлахер, яка була популярною в Манчестері 60-х і 90-х роках.

Реакція соліста Oasis на форму «Манчестер Сіті»

Ліам Галлахер розкритикував нову форму Манчестер Сіті, пожартувавши, що її творці повинні першим же рейсом бути відправлені в Ухань, який став першим епіцентром поширення коронавірусу.

«Той, хто відповідає за цей новий комплект форми «Ман Сіті», повинен відправитися на рейс в Ухань, а той, хто коли-небудь її купить, повиннен бути першими в черзі після них», – написав він, але незабаром видалив запис.