Український футбольний клуб несподівано може припинити свої виступи

Виконувач обов'язків президента вінницької "Ниви", яка виступає у Другій лізі, Вадим Кудіяров розповів про інцидент з нападом вболівальників на арбітра після матчу з "Поліссям".

Після поєдинку, який завершився з рахунком 2:1 на користь "Полісся", вболівальники "Ниви" вибігли на футбольне поле, щоб побити головного арбітра матчу Дениса Рєзнікова.

В.о. президента "Ниви" Вадим Кудіяров не поділяє дії окремих вболівальників, які вибігли на поле після матчу. Однак наголосив на несправедливій роботі арбітра.

Я, як і багато хто з інших, причетних до нашого клубу, цієї ночі не спав взагалі. Я не підтримую того дикунства, яке сталося після гри, але не можу заперечити людям, які на емоціях почали безпорядки. Не знаю, як дивитися в очі вінничанам після такого суддівства. Не розумію, навіщо це все тоді? Як боротися з цим "убивством із свистком"?

Суддя, вийшовши на поле після перерви, просто "відірвав голови" команді. Поставив пенальті, якого не було, й свистів тільки в одну сторону. Вболівальники все бачили. Градус невдоволення на трибунах зростав. Не дивно, що так у підсумку все закінчилося,
– цитує Вадима Кудіярова SportArena.

Окрім того, в.о. президента "Ниви" заявив, що клуб може знятися з Другої ліги. Рішення буде прийняте після зустрічі з керівництвом.

Ви знаєте, ми зараз проведемо зустріч з керівництвом і будемо приймати рішення. Морально готові зняти "Ниву" з турніру. Навіщо шукати ці кошти, інвестувати в дитячий футбол, збирати кожну копійку на футбол, якщо ось так весь сезон можна перекреслити? Навіщо ми це робимо? Щоб хтось купив потім за 100 гривень суддю, й над нами знущалися?

В такому випадку ми не готові брати участь у розвитку професіонального футболу на Вінничині. Це не спорт, а якась "фінансова піраміда"! Я підтримую інші види, то краще зосереджуся суто на них, там більше задоволення й менше такого бруду. Де таке бачено у світі?!

Яким чином судді призначаються? Які оцінки вони отримують? Ось приїхав арбітр і дуже класно відсудив. Якби поліція на п’ять хвилин пізніше спрацювала, він би більше не свистів. А на нас ще й всі звинувачення, купа затриманих, керівництво запитує: "Що у вас там відбувається, що за "кіпіш" на всю країну?" Ось зараз будемо збиратися й вирішувати, як жити далі. Вінницька "Нива" може припинити участь у Другій лізі, хоча за грою були за крок від Першої,
– сказав чиновник.

За два тури до фінішу Другої ліги "Нива" посідає четверте місце з 41 очком в активі. Вінницький клуб зберігає математичні шанси вийти в Першу лігу.

Підписуйтеся на наш Twitter та Telegram