Українські військові вдягнули вишиванки та символічно розфарбували БМП: вражаючі фото та відео

День вишиванки в Україні відзначають в четвер, 16 травня. До свята вирішили долучитися і українські воїни, які щодня захищають наші території від російської агресії на Донбасі.

Так, 10 Гірсько-Штурмова бригада яскраво розмалювала свою військову техніку – бойову машину піхоти.

Українські бійці теж святкують День вишиванки: фото

Зазначимо, що 10 Гірсько-Штурмова бригада була сформована у Івано-Франківській області у місті Коломия, тому в мережі вони опублікували відео, на якому розмальовують техніку під символічну пісню.

Дивіться відео: як військові розфарбували БМП

Українські військові публікують фото до Дня вишиванки. 

Що відомо про День вишиванки?Всесвітній День вишиванки відзначається щороку в третій четвер травня. Свято покликане популяризувати українську культуру і традиції. Вишита сорочка вважається одиним з найбільш старовинних українських атрибутів. В історичних книжках можемо прочитати ствердження Геродота, який розповідав, що одяг скіфів був прикрашений вишивкою, а вони, як відомо, проживали на території сучасної України.

Кожен регіон України – незрівнянний у техніці виконання унікальних вишиванок. Кожна майстриня з різних місцевостей по різному використовували техніки вишивки, а особлива відмінність полягала саме в орнаментах. В кожній області можна прослідкувати свої, неповторні вишиванки.