У США створюю штучну рибу

У наш час гостро стоїть питання про збереження ресурсів нашої планети. Безліч компаній стають eko-friendly та намагаються адаптуватися під сучасні агрономічні та екологічні умови. У США вже працюють над створенням штучного м'яса та риби.

Каліфорнійський стартап Impossible Foods почав роботу над створенням штучного замінника риби. Про це повідомляє видання The New York Times.

Світові запаси морської риби виснажені на 90%, а багато видів знаходяться під загрозою зникнення.

Зараз в компанії вивчають рибний смак. Відтворити його можна за допомогою того ж білка, який застосовували для розробки штучного м'яса. У червні цього року фахівці приготували бульйон з рослин зі смаком анчоусів – його використовували в приготуванні паельї.

Страва з штучно вирощеного лосося
Страва зі штучно вирощеного лосося

Також стартап планує створити рослинні аналоги для всіх продуктів тваринного походження. 

За прогнозами аналітиків, до 2040 року 60% м'яса буде вирощуватися штучно або його замінять рослинними продуктами зі схожими смаками. Крім того, для блага екології люди перейдуть на комах, медуз та молоко з водоростей.

веганський бургер

Impossible Foods планують всесвітньо запустити свою продукцію до 2035 року. Компанія співпрацює з американським Burger King та вже створила для них рецепт вегетаріанських котлет для бургерів.

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.