Смартфон-цеглина: Samsung запатентувала цікавий дизайн мобільних пристроїв

На сайті Всесвітньої організації інтелектуальної власності (WIPO) з’явилась інформація щодо нового смартфона Samsung з доволі незвичною конструкцією. Новинка отримає гнучку конструкцію, до того ж складатиметься у формі паралелепіпеда.

Дизайн та особливості. Як повідомляє LetsGoDigital, всі грані такого "смартфона-цегли" буде охоплювати гнучкий дисплей. У складеному вигляді ці секції екрану можуть відображати різну корисну інформацію – час, повідомлення, нагадування та інші.

Розклавши апарат, користувач отримає в своє розпорядження якусь подобу планшета з досить великою сенсорною поверхнею. При цьому буде активований відповідний "планшетний" інтерфейс.

Samsung
Samsung запатентувала смартфон-цеглину

Патентна документація свідчить про те, що пристрій планують обладнати портом USB і стандартним 3,5-міліметровим гніздом для навушників. Інші характеристики не розкриваються.

Samsung
В розкладеному вигляді новий смартфон Samsung виглядатиме як великий планшет

Чи має апарат право на життя? Чи збирається компанія Samsung створювати комерційний смартфон із запропонованим дизайном, поки не ясно.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно