Проти Лещенка відкрили справу через можливий хабар

Спеціалізована антикорупційна прокуратура відкрила кримінальне провадження щодо народного депутата Сергія Лещенка за фактом можливого отримання ним хабара. Політика викликали на допит.

У САП посилаються на публікації у ЗМІ про те, що Лещенко купив елітну квартиру в центрі Києва за гроші, начебто отримані як хабар.

Лещенко нібито систематично отримував мільйонні хабарі від підприємця за лобіювання бізнес-інтересів останнього, додали у САП з посиланням на медіа. Нардеп за хабарі нібито впливав на посадовців органів влади та правоохоронних органів, а також формував необхідні суспільні думки в медіапросторі.

Щоб перевірити цю інформацію, САП відкрила провадження та викликала Лещенка на допит.

Досудове розслідування у справі проводитиме Національна антикорупційна бюро.

Новина доповнюється…

Напередодні допитами Лещенку пригрозив генпрокурор Юрій Луценко, щоправда в іншій справі. Голова ГПУ заявляв, що нардепа викличуть на допит та можуть вручити підозру за нібито розголошення даних досудового слідства у справі про "чорну касу" "Партії регіонів".

Луценко також звинуватив Лещенка в тому, що нардеп нібито втрутився у вибори президента США 2016 року, публікуючи дані про "чорну бухгалтерію". Зауважимо, що в публікаціях фігурував Пол Манафорт, який співпрацював з "регіоналами" та у 2016 році керував виборчим штабом Дональда Трампа.

Лещенко відкинув будь-яке втручання в американські вибори та закликав Луценка якомога швидше ініціювати зняття з нього депутатської недоторканності та викликати на допити у прямому ефірі.