Порошенко скидав баласт: Чумак про звільнення та арешт Аллерова

Корпорація "Укрбуд" є тільки прикриттям, а насправді за нею стоїть безліч офшорних компаній. Наприкінці всієї цієї схеми є народний депутат Максим Микитась, який є керівником корпорації. Це можна перевірити у його декларації.

"Укрбуд" має безліч скандальних об'єктів, які забудовуються з порушенням законодавства. Про це в прямому ефірі 24 каналу розповів народний депутат Віктор Чумак.

Народний депутат вважає, що це достатньо скандальна корпорація, яка працює за непрозорими схемами. Тому, на його думку, Аллеров про це все знав.

Спочатку він став екс-головою, а потім його затримали. Можливо, що це сталося через те, що знали, або точно були переконані, що відбудеться затримання і тому Петро Олексійович скидав баласт,
– заявив Віктор Чумак.

Нардеп також додав, що з "Укрбудом" він воює всі свої шість років депутатства. Й не тільки в комітеті, але й на окрузі, тому що "Сонячна рів'єра", яка будується на Лівому березі в Дніпровському районі стоїть там незаконно. Зараз будинок вже пливе, бо побудований в 50 метрах від Дніпра й з порушенням усіх можливих законодавств.

Чому затримали Аллерова?
Його підозрюють у заволодінні майном Головного управління Нацгвардії на 81,64 млн грн. Слідство встановило, що у 2000-х роках Головне управління внутрішніх військ МВС України (яке потім перетворили на Головне управління Нацгвардії) та компанія-забудовник домовились, що на території колишньої військової частини на Печерську, зведуть житловий комплекс. Там Нацгвардія мала отримати 50 квартир та 30 паркомісць.

У 2016-2017 сторони уклали додаткові угоди, за якими Нацгвардія відмовилась від цих квартир та паркомісць в обмін на 65 квартир у будинку, який та ж компанія-забудовник зводила на околиці Києва біля станції метро "Бориспільська". Проте цей обмін не був вигідним для держави, оскільки вартість квартир в будинку на околиці Києва виявилась на понад 81 мільйон гривень меншою за ту, в яку оцінені квартири, що мала отримати Нацгвардія.

Дивіться повне інтерв'ю з Віктором Чумаком: