Пишнотіла модель Ешлі Грем приміряла звабливі купальники на відпочинку: фото

Одна з найвідоміших моделей plus-size Ешлі Грем продовжує приголомшувати прихильників звабливими кадрами з відпочинку. Днями манекенниця опублікувала чергові знімки, на яких засвітила не тільки свою фігуру, але й кілька купальників.

Участь у модних показах та зйомках, відеоблог, розробка власної лінії одягу та щоденні наполегливі тренування – це далеко не всі справи, якими заклопотана Ешлі Грем. Тому пишнотіла модель, як тільки з'являється нагода, вирушає на відпочинок. 

Цього разу запальна Ешлі обрала для поїздки колоритну Мексику. На райському пляжі манекенниця ніжилась під сонцем та не забувала робити пікантні кадри в купальниках, які зрештою з'явились у її блозі. На спекотних світлинах видно, як Ешлі Грем демонструє своїм пишні форми, насолоджуючись дивовижними краєвидами. 

Мексико, ти мені так була потрібна! – написала Ешлі Грем, натякаючи на завершення відпустки.

Пишні форми Ешлі Грем ніколи не викликали комплекси у моделі. Американська зірка переконана, що жінка особлива, тому не повинна соромитись свого тіла, прикриваючи його балахонним вбранням. Відтак при кожній нагоді Ешлі Грем демонструє свою фігуру у приталених сукнях та не відмовляється від сексуальних фотосесій. Мабуть, така відвертість і принесла їй світову славу.