Голос Діти 5 сезон: імена усіх зіркових журі

Незабаром усіх шанувальників співочого шоу "Голос. Діти" тішитимуть новими талантами та голосами. Перший випуск проекту відбудеться вже цієї неділі, 26 травня, о 21:00 на телеканалі "1+1". Ведучими шоу стане незмінне зіркове подружжя – Юрій Горбунов та Катерина Осадча. Імена усіх журі – читайте в матеріалі.

Першим зайняв місце зіркового тренера у новому сезоні популярний співак та композитор Дзідзьо. Такою несподіваною новиною зі всіма артист поділився під час першого прямого ефіру "Голос країни-9". Дзідзьо вийшов на сцену шоу та зізнався, що невдовзі буде теж частинкою такого проекту.  У співака є важлива місія – допомагати дітям, які мають талант та хист стати спражньою зіркою та розповісти про себе людям. 

Попередньо Дзідзьо жодного разу не був наставником вокального шоу для дорослих "Голос країни", відтак суддівство стало для нього новим викликом. 

Дзідзьо – перший тренер шоу
Дзідзьо – перший тренер шоу "Голос. Діти" / Instagram / @dzidzio

Під час півфіналу шоу "Голос країни" ведучі назвали імена других тренерів, які займуть суддівські крісла. Ними стали вокалісти українського гурту "Время и Стекло" Надія Дорофеєва та Олексій Завгородній.

Артисти уже не вперше займають суддівське крісло співочого шоу. Надія Дорофеєва та Позитив у 2017 році вже були наставниками у "Голос. Діти-4".

Гурт
Гурт "Время и Стекло" – тренери шоу "Голос. Діти" / Instagram / @nadyadorofeeva

Останнім тренером "Голосу. Діти" стала Джамала. Відповідну заяву вона зробила під час грандіозного фіналу "Голос країни-9". 

"Нарешті можу розказати вам, що стану тренером в новому сезоні "Голос. Діти-5". Незважаючи на зовнішню схожість "Голосу країни" та "Голос. Діти", я сприймаю їх як абсолютно різні проекти. Наприклад, в "Голос. Діти" є неважливими багато професійних аспектів, що дуже впливають на вибір у дорослому шоу. Для діток ми будемо здебільшого вчителями та наставниками, ми будемо передавати їм наші знання і вміння, щоби до фіналу вони постали перед публікою дорослішими і зміцнілими як вокалісти. Багатьом заважає хвилювання, і тренерам цей стан також передається. Тому ми хочемо надати їм максимальну підтримку", – зізналась Джамала. 


"Голос. Діти 5 сезон": Джамала / Instagram / @jamalajaa