Детективи НАБУ затримали екс-командувача Нацгвардії Юрія Аллерова

Працівники Національного антикорупційного бюро обшукали приміщення "Укрбуду" та "Нацгвардії. Наразі стало відомо про трьох важливих затриманих, серед них і екс-командувач Національної гвардії Юрій Аллеров.

Обшукали лише один поверх будівлі "Укрбуду", тому роботу компанії тимчасово не зупиняли, як повідомила кореспондентка 24 каналу у прямому ефірі.

У головному управлінні Національної гвардії не на камеру запевнили, що в них обшуки не проводилися, лише в окремих осіб. Так, за попередньою інформацією, НАБУ затримало трьох осіб – екс-командувача Нацгвардії Юрія Аллеров, гендиректора "Укрбуду" Олега Майбороду. Ім'я третьої особи наразі не розголошують.

Інформацію про затримання Юрія Аллерова підтвердили і в НАБУ.

У чому звинувачують екс-командувача Нацгвардії? У 2000 роках Нацгвардія та компанія-забудовник домовились, що на території колишіньої військової частини на Печерську (центр Києва), зведуть житловий комплекс. В ньому Нацгвардія мала отримати 50 квартир та 30 паркомісць.

У 2016-2017 сторони уклали додаткові угоди, за якими Нацгвардія відмовилась від цих квартир та паркомісць в обмін на 65 квартир у будинку, що та ж компанія-забудовник зводила на околиці Києва (біля станції метро "Бориспільська").

Проте цей обмін не був вигідним для держави, оскільки вартість квартир в будинку на околиці Києва виявилась на понад 81 мільйон гривень меншою за ту, в яку оцінені квартири, що мала отримати Нацгвардія.