Apple Card «засвітилась» на фото

Apple почала роздавати картки співробітникам. Перше зображення кредитної картки Apple Card, яка була анонсована на березневій презентації Apple, вже "злили" у мережу. За словами інсайдера Бена Гескіна, Apple почала роздавати фірмові кредитні картки своїм співробітникам для тестування.

Apple Card у яскравій упаковці, на якій розміщена NFC-мітка. Для того, щоб активувати картку, користувачеві потрібно запустити додаток Wallet на iPhone і піднести смартфон до NFC-мітки. Про це повідомив інсайдер у своєму Twitter.

В чому особливість. Після цього картка вже розміщена у додатку, де відображається її баланс та інша пов'язана інформація. Карта Apple Card виготовлена з титану, ім'я клієнта вигравірувано на лицьовій поверхні, як і на звичайних банківських картах. У карти Apple немає ніяких інших ідентифікаційних характеристик – дата закінчення терміну дії або CVV-код відсутні.

На картці розміщене лише ім'я та назва банку
На картці розміщене лише ім'я та назва банку

На задній стороні карти зображений логотип платіжної системи Mastercard і банку Goldman Sachs. На лицьовій поверхні тільки ім'я клієнта та логотип Apple.

Картка не містить терміну дії
Картка не містить терміну дії

Коли буде доступна. Кредитка Apple повинна буде доступною користувачам США влітку 2019-го року. В майбутньому Apple надасть можливість оформлення карти в інших країнах, але конкретних планів компанія поки не повідомляла. У Apple Card є ряд переваг в порівнянні зі звичайними картами, наприклад, моментальний кешбек з усіх покупок.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно