51-річна Памела Андерсон прикрасила глянець сексуальними фото

Здається, 51-річна акторка і модель Памела Андерсон активно відновлює свою кар'єру. Після творчого затишшя зірка вже вдруге за місяць прикрасила модний глянець сексуальними фото.

Як відомо, вкінці квітня 2019 року мережу заполонили результати гарячої фотосесії Памели Андерсон для журналу Intimately Magazine. У глянці пишногруда модель позувала зі своїм бойфрендом – 33-річним французьким футболістом Аділем Рамі. Фотосесію Памела зробила у своєму стилі, додавши сексуальності у вбраннях і позах. 

Та не минуло й місяця, як знамениту американку запросили прикрасити Vogue Czechoslovakia. Памела Андерсон прийняла пропозицію та постала на обкладинці червневого номеру глянцю. Кілька гарячих кадрів зі зйомки вже з'явились у мережі. 

На одній зі світлин 51-річна Памела Андерсон приміряла образ гарячої кішки. Модель вмостилась на скелі в приталеному вбранні та сексуально дивилась у камеру. Окрім цього, американка красувалась у прозорому шифоновому топі чорного кольору, з-під якого виднілась світла спідня білизна та струнка талія Памели Андерсон.

Та, мабуть, найсексуальнішою із серії фото для Vogue було позування моделі у басейні. Памела Андерсон показала свої пружні сідниці, перебуваючи у воді, що виглядало дуже грайливо.

Наразі невідомо, яку з трьох обкладинок оберуть редактори Vogue Czechoslovakia, однак гарячі кадри вже викликали запекле обговорення. Користувачі мережі не тільки засипали компліментами модель, але й обмірковують, що може означати загадковий напис на кожному знімку – "Хто хоче вбити Памелу Андерсон?" Інтригу автори проекту розкриють у новому випуску Vogue Czechoslovakia.