«Київавтодор» планує капремонт Південного мосту в Києві

У підрозділі "Київавтодору" заявили про необхідність капремонту Південного моста

Ремонти Південного моста в Києві не припиняться в найближчій перспективі. Як повідомив UBR.ua в.о. начальника підприємства КП "Кіевавтопутьмост" (входить в КК "Київавтодор") Богдан Кобернюк, він потребує не частковому, а в капітальному ремонті. На підприємстві впевнені, що на проблему повинні звернути увагу не лише владі Києва, а й уряду країни.

"Південний мостовий перехід через річку Дніпро в цілому потребує реконструкції (капітального ремонту) найближчим часом. А не тільки його проїзна частина, яка фізично зношена ", - запевнив Кобернюк.

Комунальники нарікають на збільшення навантаження на міст. Відкрито говорять, що він на неї не розрахований. "Південний міст був спроектований і побудований під навантаження і коефіцієнти навантажень відповідно до СНиП 2.05.03-84" Мости і труби ". Що двоє менше, ніж навантаження, прийнята в чинному мостовому стандарті ДБН В.1.2.-15: 2009 "Мости і труби. Навантаження і вплив ".

"Інтенсивність руху автотранспорту по мосту виросла більш ніж в 2,5 рази в порівнянні з проектним розрахунковим значенням - 80 тис. Авто / добу ", - підкреслив Кобернюк.