У платті-кімоно: зірка «Величного століття» Мер’єм Узерлі приміряла стильний образ

Німецько-турецька акторка, яка отримала популярність після виконання головної ролі Хюррем Султан в турецькому серіалі "Величне століття. Роксолана, показала стильний образ своїм шанувальникам у мережі.

За зіркою з нетиповою та яскравою зовнішністю стежать у мережі понад 5,5 мільйонів підписників в Instagram. Мер'єм часто публікує як домашні селфі та непрофесійні фото, так і виходи на світських подіях.

36-річна Узерлі показала, як проводить літню відпустку в іспанській Барселоні. Для прогулянки акторка приміряла червоне плаття-міні, яке нагадує кімоно, з об'ємними рукавами. Свій образ турецька зірка доповнила зручним взуттям на платформі і золотою сумкою. Також Мер'єм зібрала волосся в акуратний пучок.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Thanks my friend ️ @shp_hausmann that you made this stay unforgettable ? see u soon , love

Допис, поширений meryemuzerlimeryem (@meryemuzerlimeryem)

 

Багатьом глядачам історичного серіалу, у якому йдеться про події в Османській імперії в XVI столітті і дружину султана Гюррем, яка має українське походження, запам'яталася виконавиця головної ролі – рудоволоса Мер'єм Узерлі.

Однак після зйомок у серіалі жінка кардинально змінила свій образ, звернувшись навіть до пластичних хірургів, за що акторку чимало разів критикували у мережі.

Додамо, у турецькому серіалі "Величне століття. Роксолана" Мер'єм Узерлі виконала пісню "Ой у гаю, при Дунаю" українською мовою.

Мер'єм Узерлі співає "Ой у гаю, при Дунаю": відео